ART / Lithographs / Litograph in colors 14088047
nr 1408 8047
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Igge Karlsson (1932-2009), Sweden. Signed, numbered 25/70, dated 84 bm: 56x75, rym63x82,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 25/70, daterad 84. Bladets mått: 56x75, yttermått inklusive ram: 63x82 cm
Igge Karlsson, Swedish painter, born 1932, dead 2009.
300
SEK 100
Monday July 19 2021
at 19:41:19
19/7 19:06:00